logo

Eta Eğitim

ÜCRETSİZ EĞİTİM HİZMETLERİMİZ

Türkiye’nin en deneyimli ticari yazılım firmalarından biri olarak ürettiğimiz programların ancak onları kullanan kişiler kadar iyi olabileceğinin bilincindeyiz. Birinci önceliğimiz olan müşteri memnuniyetinin yine programlarımızın kapsamlı ve verimli kullanılmasından geçtiğini çok iyi biliyoruz.

Tüm müşterilerimizin ek bir harcama yapmak zorunda kalmadan ihtiyaçları olan kaliteli eğitime ulaşabilmeleri bizim için büyük önem taşımaktadır. Bu sebeple iki aşamalı bir eğitim programı ile müşterilerimizi desteklemekteyiz.

İŞYERİNİZDE EĞİTİM

Tüm ETA müşterileri programlarının yüklenmesi ile birlikte kendi adreslerinde bir ETA Eğitim/Servis elemanı veya eğitim vermeye yetkili bir ETA bayisi tarafından verilen ve süresi satın aldıkları program paketine göre belirlenen eğitime hak kazanırlar. Eğitimin programın alımından itibaren iki ay içerisinde tamamlanması gereklidir.

ŞİRKET MERKEZİMİZDEKİ EĞİTİMLER

İşyerinizdeki eğitimler ETA’nın merkez binasında bulunan seminer salonlarındaki düzenli ücretsiz eğitimlerle desteklenir. Her müşterimiz arzu ettiği sayıda elemanını, arzu ettiği sıklıkta, farklı program modüllerinin eğitimlerine tamamen ücretsiz olmak üzere gönderebilir.